Perosnalizuotos lėlės

Personalizuotos lėlės

Personalizuotos lėlės - lyg mažos brangaus žmogaus kopijos

Personalizuotos lėlės – lyg mažos brangaus žmogaus kopijos. Sustabdančios ir amžiams subtiliai išsaugančios akimirką. Tarpsnį, kurį geriau nei bet kokia nuotrauka, primins lėlė, stebėtinai panaši į jos savininkę. Drabužiai, plaukai, aksesuarai ar mylimi žaislai bei augintiniai – viską pasistengsiu atkurti taip, kad visada pažvelgus norėtųsi sakyti „Čia aš, tikrai aš”.

Kiek laiko užtrunka tokios lėlės gamyba?

Tai - vienas dažniausiai pasitaikančių klausimų, kurių sulaukiu iš klientų, norinčių asmeniškai sukurtos lėlės. Deja, vieno atsakymo tam neturiu. Lėlės gamyba priklauso nuo daugybės dedamųjų - nuo to, ar turiu vietoje visų reikiamų medžiagų, ar reikės jas siųstis. Nuo tuo metu turimų užsakymų kiekio ir dar daugybės veiksnių. Atsakant trumpai - lėlės pagal nuotrauką kūrimas ir gamyba užtrunka nuo 3 savaičių iki 2 mėn., o vasaros metu ir prieškalėdiniu laikotarpiu tokie užsakymai npriimami.

Kiek kainuoja tokia lėlė?

Kaip ir lėlytė - kiekvienam kuriama unikali ir išskirtinė. Taip ir jos gamybos kaina kiekvieną kartą gaunasi šiek tiek kita. Tai priklauso nuo to, kokių audinių reikės jos gamybai. Ar daug aksesuarų reikės sukurti. Ar reikės šuniuko ar kačiuko šalia. Ar visas reikiamas medžiagas turėsiu, ar jų reikės siųstis papildomai. Tam, kad galėtumėte susidaryti orientacinį vaizdą - individualios lėlės kūrimas ir gamba kainuoja nuo 200 € iki 300 €

Personalizuotos lėlės - darbų galerija

Esu įgyvendinus daugybę svajonių – sukūrus daugybę lėlių, pagal nuotraukas. Kviečiu pasižvalgyti galerijoje, tam, kad susidarytumėte įspūdį, kokie nuostabūs kūriniai gimsta. Sujungus mano rankų darbą ir Jūsų gražiausius norus, nudžiuginti kitą žmogų. Ir visai nesvarbu ar tas žmogus – maža mergaitė, ar jau suaugusi moteris. Laimė jų akyse, gavus tokią dovaną, spindi vienodai.

Kaip užsisakyti lėlę, gaminamą pagal nuotrauką?

Peronalizuotos lėlės gamybą mėgstu aptarti individualiai. Todėl geriausia būtų, jei parašytumėte man žinutę, ar užpildytumėte žemiau esančią užklausos formą ir aš su Jumis susisieksiu. Tiesa, turėkite omenyje, kad švenčių laikotarpiu, prieššventiniu (prieš Kalėdas) ar vasaros metu, būna taip, kad dėl didelio  užsakymų kiekio, naujų tiesiog nepriimu. Tad geriausia lėlytę užsakyti gerokai anksčiau, nei planuojate ją įteikti. Geriausia – bent du mėnesius prieš.

Pirkinių krepšelis